Jeśli chcesz wstąpić do harcerstwa możesz skontaktować się e-mailowo z odpowiednią osobą:
 
dziewczynki zamieszkałe w Skierniewicach lub okolicy:
 
* w wieku 8-12 lat - kontakt do Akeli (przewodniczki gromady) Karoliny Wyszkowskiej - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
* w wieku 12-16 lat - kontakt do drużynowej Ewelina Anyszka - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
* w wieku od 17 lat kontakt do szefowej ogniska młodych przewodniczek Magdalena Biernacka - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 

Kontakt do szczepowej Małgorzaty Mynett - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
chłopcy zamieszkali w Skierniewicach lub okolicy:
 
* w wieku 8-12 lat - kontakt do Akeli Andrzeja Synajewskiego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
* w wieku 12-16 lat - kontakt do drużynowego Szymona Bielenina - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
* w wieku od 17 lat kontakt do szefa kręgu młodych wędrowników Pawła Wojteckiego - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Kontakt do szczepowego Grzegorza Rakowskiego  606 680 884, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Kontakt do zastępcy szczepowego Tomasza Chadamika Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
Redaktor i administrator strony internetowej:
 
* Grzegorz Rakowski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.